V říjnových volbách máme šanci podpořit ty, kterým důvěřujeme. Využijme ji!

Vážené kolegyně a kolegové,

dovoluji si vám připomenout, že se opět blíží čas, kdy můžete rozhodovat o naší budoucnosti. Jsou před námi volby. V pátek 10. října a sobotu 11. října 2014 se budou konat volby do Senátu, do zastupitelstev obcí a zastupitelstev městských obvodů a městských částí ve statutárních městech a do zastupitelstva hlavního města Prahy a zastupitelstev jeho městských částí.

Nenechte se, prosím, znechutit různými půtkami na politických scénách a využijte svého práva ovlivnit věci kolem sebe. Dejte svoji důvěru lidem, které znáte, těm, kteří znají vás, a těm, o kterých víte, že budou pracovat pro nás.

Podívejte se, prosím, na kandidátky a podpořte naše kolegy!

V Trutnově například kandiduje Ivka Řezníčková, v Ostravě Dáša Valová a zřejmě jsou jinde i další kolegové.

Mimo ně bych vám chtěla přiblížit ty, se kterými dlouhodobě spolupracuje náš svaz. Velmi často s námi spolupracovali sociálnědemokratičtí senátoři a zvláště dva z nich. Výraznými osobnostmi české politické scény a lidmi, na které je spolehnutí, jsou předseda Senátu Milan Štěch a místopředsedkyně Senátu Alena Gajdůšková. Oba jsou nejen významnými politiky, ale především slušnými lidmi, kteří jsou připraveni naslouchat a pomáhat a nám pomohli opakovaně.

Vím, že mnoho z vás má problém s přímou podporou, ale někdy je důležité udělat to, co za vás nikdo jiný neudělá. Šťastnou ruku při volbách.

Aktuality 13. 6. 2024 / 12:43

V záludném návrhu vidím pokus o likvidaci odborů

Události posledních měsíců mě nutí hodně přemýšlet. Dá se věřit politikům? Předvolební sliby nic neznamenají? Podepsané dohody nic neznamenají?

Aktuality 19. 5. 2024 / 20:51

Změny ve zdravotnictví opět k horšímu – publikovali jsme

Poslední návrhy Ministerstva zdravotnictví jsou ve svém celku nepřijatelné a směřují k další komercializaci českého zdravotnictví.

Aktuality 17. 4. 2024 / 22:03

Ve veřejném zdravotním pojištění hrozí velmi nebezpečné změny

Novela zákona o veřejném zdravotním pojištění přináší na první pohled zajímavé, ale ve skutečnosti velmi nebezpečné změny.