Ve Čtyřlístku jsme uspořádali vlastní volejbalový miniturnaj

Je nám líto, že musel být turnaj ve volejbale pro rok 2014 zrušen z důvodu malému počtu přihlášených družstev! Tento turnaj je každoročně pořádán Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče ČR v Blansku.

Přesto, že nejsme žádní profesionálové v této hře, uspořádali jsme v organizaci Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, miniturnaj vlastní. Pořádali jsme jej jako tzv. Mikulášský turnaj v tělocvičně organizace dne 9. 12. 2014.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev složených převážně z členů odborové organizace a doplněných dalšími zaměstnanci organizace.

Odpoledne spojené s tímto sportem bylo velmi příjemné, užili jsme si spousty legrace, občas i pohledů na netradiční volejbalové kreace :)

Jsme velmi rádi, že sjezd OSZSP ČR, potažmo delegáti sjezdu, odhlasovali zachování sportovních her jako součást benefitů pro členy, a těšíme se na letošní turnaje v nohejbale, v kuželkách a ve volejbale, kterých se mile rádi zúčastníme se svými sportovními týmy. Sportu zdar!

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 13. 11. 2023 / 11:13

Kolektivní vyjednávání v Krajské zdravotní začalo 30. října

V Krajské zdravotní, a. s., začalo 30. října kolektivní vyjednání. Zúčastnili se zástupci všech odborových organizací OSZSP ČR nemocnic Krajské zdravotní.

Aktuality 19. 10. 2023 / 14:23

Odboráři z FN Plzeň společně vyrazili do Safari Parku

Rok se s rokem sešel a naše odborová organizace opět uspořádala akci pro své členy a jejich ratolesti. Tentokráte do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Aktuality 15. 9. 2023 / 9:27

V Krajské zdravotní o opatřeních týkajících se více zaměstnanců

Ve všech kolektivních smlouvách mají odbory a zaměstnavatelé sjednán postup pro případ opatření zaměstnavatele, která se týkají většího počtu zaměstnanců.

Načíst další
 
Napište nám