Ve Čtyřlístku jsme uspořádali vlastní volejbalový miniturnaj

Je nám líto, že musel být turnaj ve volejbale pro rok 2014 zrušen z důvodu malému počtu přihlášených družstev! Tento turnaj je každoročně pořádán Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče ČR v Blansku.

Přesto, že nejsme žádní profesionálové v této hře, uspořádali jsme v organizaci Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, miniturnaj vlastní. Pořádali jsme jej jako tzv. Mikulášský turnaj v tělocvičně organizace dne 9. 12. 2014.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev složených převážně z členů odborové organizace a doplněných dalšími zaměstnanci organizace.

Odpoledne spojené s tímto sportem bylo velmi příjemné, užili jsme si spousty legrace, občas i pohledů na netradiční volejbalové kreace :)

Jsme velmi rádi, že sjezd OSZSP ČR, potažmo delegáti sjezdu, odhlasovali zachování sportovních her jako součást benefitů pro členy, a těšíme se na letošní turnaje v nohejbale, v kuželkách a ve volejbale, kterých se mile rádi zúčastníme se svými sportovními týmy. Sportu zdar!

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 9. 6. 2024 / 9:23

Polská Wisla „hostila“ odboráře ze vsetínských sociálních služeb

Ve dnech 31. května až 2. června 2024 odborová organizace Sociální služby Vsetín uspořádala zájezd do polského města Wisla v malebné oblasti Beskyd.

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.

Aktuality 15. 3. 2024 / 13:01

Jako odboráři jsme spojili síly a vycházíme si vstříc

Společnost Krajská zdravotní, a. s., vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku.

Načíst další
 
Napište nám