Žitníková napsala Nečasovi a Hegerovi, Nečas odpověděl

S požadavkem na demisi ministra Hegera a dalšími názory celostátní konference Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče se v pondělí 19. listopadu předsedkyně OS Dagmar Žitníková obrátila dopisem na premiéra Petra Nečase a ministra zdravotnictví Leoše Hegera.

Dopis vychází z usnesení, které v úterý 13. listopadu přijalo více než 130 delegátů celostátní konference Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR.

Dopis premiérovi a dopis ministrovi i odpověď premiéra Nečase viz níže jako přílohy ke stažení.

Podobné články

Aktuality 1. 7. 2025 / 17:35

Jiří: s početnými a silnými odbory jedná zaměstnavatel slušněji

Zastupujeme a chráníme zaměstnance. Až se jim něco bude dít, tak bude pozdě vstoupit a chtít narychlo pomoc. Je třeba pracovat dlouhodobě.

Aktuality 30. 6. 2025 / 7:44

Nepovinná prohlídka a zdravotní způsobilost zaměstnance

Od 1. 6. 2025 jsou další posuny v tom, co je potřeba a co není potřeba dodržovat v oblasti pracovnělékařských služeb.

Aktuality 27. 6. 2025 / 10:31

Změny u osobních překážek v práci na straně zaměstnance

Změny v definici okruhu a rozsahu jiných důležitých osobních překážek v práci vstoupily v účinnost k 1. 6. 2025.

Načíst další
 
Napište nám