Hippokratův VI. reprezentační ples zdravotníků Nemocnice Sokolov

V sobotu 1. února se v Sokolově konal Hippokratův VI. reprezentační ples zdravotníků Nemocnice Sokolov. Na základě pozvání odborové organizace a její předsedkyně Evy Zvoníkové si krásný večer s příjemnými lidmi užily předsedkyně OS Dagmar Žitníková a vedoucí právního a sociálního oddělení OS Ivana Břeňková. Garde jim poskytl Miloslav Toušek.

Celý večer byl nádherný. Sokolovští zdravotníci jsou super!

Foto Ivana Břeňková a autorka

Aktuality 17. 4. 2024 / 20:37

Plzeňští odboráři vyrazili na výlet do Prahy i do Tróje

Na neděli 25. února naplánovala odborová organizace FN Plzeň pro své členy a jejich rodinné příslušníky výlet do Prahy, jehož součástí byla také návštěva divadelního představení.

Aktuality 15. 3. 2024 / 13:01

Jako odboráři jsme spojili síly a vycházíme si vstříc

Společnost Krajská zdravotní, a. s., vznikla 1. září 2007 transformací pěti nemocnic do jednoho celku.

Aktuality 15. 3. 2024 / 11:59

Krajská zdravotní komunikuje se zaměstnanci i v době krize

Koncem února všechny zaměstnance Krajské zdravotní, a. s., zaskočila informace o zásahu policie. Policie šetří kauzu údajné manipulace s veřejnými zakázkami.