Krizový štáb nemocnic, odborů a pacientů žádá zprůhlednění finančních toků ve zdravotnictví

Zprůhlednění finančních toků ve zdravotnictví řádá po vládě krizový štáb nemocnic, odborů a pacientů. Připomíná tak vládním stranám jejich závazek z koaliční dohody, že zajistí veřejný přístup ke všem smlouvám zdravotních pojišťoven.

Prohlášení krizového štábu je reakcí na informace médií o neprůhledných nákupech léků v některých nemocnicích.

Celé prohlášení krizového štábu ze čtvrtka 6. února 2014 viz níže jako soubor je stažení.