Ples Kamarádů otevřených srdcí v Bludově

V pátek 21. února se od 14 hodin v Kulturním domě v Bludově konal ples Kamarádů otevřených srdcí pro osoby se zdravotním postižením a seniory z okolí Šumperku. Letošní ples se konal po čtrnácté a opět pod vedením paní Hany Mösnerové z Nového Malína. Ta kolem sebe vytvořila tým dobrovolníků, kteří se společně s ní podíleli na přípravě celé akce, ale i v její nepřítomnosti, protože paní Mösnerová onemocněla a byla hospitalizovaná v Nemocnici Šumperk, vše zvládli bez problému na výbornou.

Nezisková organizace Kamarádi otevřených srdcí oslavila letos již 14. ročník. Atmosféra na plesu je vždy moc krásná a setkávání lidí, kteří se na sebe upřímně těší, je nezapomenutelné. Tito lidé nic neskrývají a když se radují, dokáží se opravdu radovat a nic nepředstírají. Je to ples se vším všudy, nechybí tombola, předtančení ani občerstvení.

Není lehké na to sehnat sponzory a vše zorganizovat tak, aby ples proběhl ke spokojenosti všech, kteří na něj přišli, včetně doprovodu. Nedílnou součástí je tombola, do které letos přispěl i Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR.

Ples skončil a všichni se těší na další ročník plesu Kamarádů otevřených srdcí v roce 2021. Hlavní organizátorce paní Haně Mösnerové a jejímu týmu dobrovolníků patří velké poděkován. Přeji jim hodně sil a energie při pořádání takových akcí i v dalších letech pro osoby se zdravotním postižením.

Foto autorka

Podobné články

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:51

Milé setkání v Domově pro seniory Sloupnice

V pondělí 24. dubna 2023 jsem navštívila Domov pro seniory Sloupnice, který leží v Pardubickém kraji a je příspěvkovou organizací s registrací krajského úřadu.

Aktuality 16. 5. 2023 / 20:40

V Domově sociální péče Tmavý Důl o problémech sociálních služeb

Tmavý Důl leží v krásné oblasti Rtyně v Podkrkonoší v Trutnovském okrese a je příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Královéhradecký kraj.

Aktuality 16. 5. 2023 / 19:56

Setkání bývalých zaměstnanců v Psychiatrické nem. Havlíčkův Brod

Po dlouhých čtyřech letech se 19. dubna 2023 konalo tradiční setkání bývalých zaměstnanců Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod.

Načíst další
 
Napište nám