Sjezd byl důstojný, nepodbízející se a perfektní

Chtěla bych poděkovat celému týmu odborového svazu za perfektní přípravu a průběh VIII. sjezdu OSZSP ČR. Stálo to velké úsilí a velkou práci vše připravit a zorganizovat. Jsem ráda, že vše bylo důstojné, nepodbízející se a perfektní.

Stejného názoru jsou i paní Kateřina Křížová a Květoslava Hlavatá, obě členky ZV ZO OSZSP ČR Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Aktuality 13. 6. 2024 / 12:43

V záludném návrhu vidím pokus o likvidaci odborů

Události posledních měsíců mě nutí hodně přemýšlet. Dá se věřit politikům? Předvolební sliby nic neznamenají? Podepsané dohody nic neznamenají?

Aktuality 19. 5. 2024 / 20:51

Změny ve zdravotnictví opět k horšímu – publikovali jsme

Poslední návrhy Ministerstva zdravotnictví jsou ve svém celku nepřijatelné a směřují k další komercializaci českého zdravotnictví.

Aktuality 17. 4. 2024 / 22:03

Ve veřejném zdravotním pojištění hrozí velmi nebezpečné změny

Novela zákona o veřejném zdravotním pojištění přináší na první pohled zajímavé, ale ve skutečnosti velmi nebezpečné změny.