Liberecká krajská konference – 24. 10. 2012

Zástupci odborových organizací z Libereckého kraje se sešli na krajské konferenci ve středu 24. října 2012.

Věnovali se plnění programu svazu od sjezdu OS, aktuální situaci ve zdravotnictví a v sociální péči, připravované legislativě a jejím dopadům v praxi. Diskutovali o vážné situaci v Léčebně tuberkulózy a respiračních nemocí ve Cvikově. Navrhli uspořádání semináře na téma zákoník práce.

Projednali vnitrosvazové otázky včetně možného zřízení zajišťovacího fondu a možnosti sloučení s jinými odborovými svazy.

Konference si vyslechla zprávu o činnosti liberecké krajské rady, zvolila šest delegátů na listopadovou celostátní konferenci a přijala usnesení krajské konference.

Aktuality 11. 3. 2024 / 18:47

Liberecká KR jednala s radními Richtrem a Tulpou

Liberecká KR spolu s místopředsedkyní OS Mgr. Janou Hnykovou se 27. února setkala s radními řídícími zdravotnictví a resort sociálních věcí.

Aktuality 17. 10. 2023 / 7:14

Liberecká krajská konference – 5. 10. 2023

Krajská konference OS odborových organizací z Libereckého kraje se konala ve čtvrtek 5. října.

Aktuality 11. 9. 2023 / 11:15

Krajská rada jednala s hejtmanem Půtou o ZZS i dalším zdravotnictví

Ve středu 30. srpna 2023 jednala krajská rada Libereckého kraje s hejtmanem Martinem Půtou (Starostové pro Liberecký kraj).