Tisková konference OS a LOK-SČL k odměnám pro zaměstnance nemocnic

Odměny pro zaměstnance nemocnic za práci při epidemii COVID-19 byly ve čtvrtek 4. června hlavním tématem společné tiskové konference Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR a Lékařského odborového klubu -Svazu českých lékařů. Její záznam najdete na webu ČMKOS: https://www.cmkos.cz/cs/obsah/219/tk-oszsp-cr-lok-scl-k-odmenam-za-praci-pri-epidemii-covid-19/266607

Zprávu o tiskové konferenci připravujeme.

Níže jako soubory ke stažení najdete tiskovou zprávu, kterou obdrželi novináři, šest dopisů, které dokazují, že ministr byl již před téměř dvěma měsíci informován o návrzích odborů na odměny pro všechny zaměstnance nemocnic i o návrzích, jakou formou požadavky odborů řešit, že dokonce bylo urgováno, aby to řešil. Je zde i tisková zpráva z 12. března, která dokazuje, že již tehdy odbory velmi přesně odhadly situaci a jejich doporučení přesně odpovídala tomu, co bylo nutné později udělat.

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 29. 5. 2023 / 8:11

PŘIDEJ SE K NÁM!

Každý někam patří. Patřit mezi odboráře je chytré, výhodné a fajn. Přidej se k nám i ty!

Aktuality 25. 5. 2023 / 7:59

OS veřejných služeb a správy nesouhlasí s omezením FKSP a chtějí jednat o platech

Hodnocením aktuální platové situace a návrhů vlády, jejichž prostřednictvím chce konsolidovat veřejné finance, se 24. května zabývali předsedové odborových svazů zastupujích zaměstnance ve veřejných službách a správě.

Aktuality 24. 5. 2023 / 13:15

OS a zaměstnavatelé společně proti zdanění benefitů a omezení FKSP

Unie zaměstnavatelských svazů ČR a Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR zásadně nesouhlasí se záměrem vlády zrušit daňové zvýhodnění zaměstnaneckých benefitů a snížit příspěvek do FKSP.

Načíst další
 
Napište nám