Podpořte OS v tlaku na odstranění diskriminace v odměňování v nemocnicích!

Odborový svaz se velmi intenzivně snaží odstranit diskriminaci v odměňování zaměstnanců lůžkových zdravotnických zařízení. Řešení přináší poslanecký návrh Jaroslava Zavadila ve formě jednoduché změny v zákoníku práce. Odborový svaz proto poslancům všech politických stran vysvětluje, jaká je situace v odměňování ve zdravotnictví a proč jde o diskriminaci, a žádá je o podporu Zavadilova návrhu.

Velice důležité jsou při tom informace přímo z nemocnic dokazující, jak špatná a nepřijatelná současná situace je. E-maily, které již byly politikům zaslány, najdete níže jako soubory ke stažení.

Připojte se i vy!

Podpořte odborový svaz, své kolegy i sebe!

Soubory ke stažení

Podobné články

Aktuality 9. 6. 2026 / 16:57

Plzeňští odboráři vzali děti k jejich svátku za zábavou do Německa

K Mezinárodnímu dni dětí uspořádala odborová organizace Fakultní nemocnice Plzeň pro děti a vnoučata zaměstnanců zájezd do zábavného německého parku Plohn.

Aktuality 8. 6. 2026 / 15:09

Víte o někom, kdo si zaslouží veřejné ocenění za práci v odborech? Dejte nám o něm vědět!

Také v letošním roce bude možné ocenit členy odborového svazu za obětavou práci v odborech.

Aktuality 25. 5. 2026 / 18:16

Pravidelné setkání se slovenskými kolegy – tentokrát v Košicích

Ve dnech 21. až 23. května se v Košicích uskutečnilo tradiční setkání členů výkonné rady OS zdravotnictví a sociální péče ČR a výkonného výboru Slovenského OS zdravotnictví a sociálních služeb.

Načíst další
 
Napište námPřihláška